Teknoloji

Batman: Arkham Collection, Steam’de Sudan Daha Ucuz!

Batman serisini seven takipçilerimize güzel bir haberimiz var. Üç oyun ve bir eklenti içerir Batman: Arkham Koleksiyonuambalaj, Buhar Mağazada hiç kaçırmak istemeyeceğiniz bir indirimle, tabiri caizse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyata satılıyor. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Sigma Teorisi GOG’da Ücretsiz


Steam’de Batman: Arkham Collection Fırsatını Kaçırmayın

Batman: Arkham Collection, Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City’nin Yılın Oyunu versiyonlarını, Batman: Arkham Knight ve Batman: Arkham Knight için Season Pass eklentisini içeren üç oyunu içeren özel bir koleksiyon paketidir.

Orijinal fiyatı 102 TL olan Batman: Arkham Collection, %85 indirimle 15,30 TL. 19 Haziran 2023 tarihinde sona erecektir. Bu tür fırsatlar her zaman bulunmadığı için Batman oyunlarına ilginiz varsa hemen kütüphanenize ekleyin. Aksi halde diziye bu vesileyle giriş yapacaksınız.

  • Batman Arkham Asylum

Bu oyunda Batman, amansız düşmanı Joker tarafından Arkham Asylum akıl hastanesine hapsedilir. Tabii düşmanlarıyla birlikte. Sadece bu da değil, Joker, hayali Gotham şehrinin her yerinde bilinmeyen bombaları patlatmakla tehdit ediyor. Batman olarak amacımız önce akıl hastanesinden kaçmak sonra da Joker’in planlarına son vermek olacaktır.

  • Batman arkham şehri

Batman: Arkham Asylum’un devamı niteliğinde olan Batman: Arkham City, 2011’de vizyona girdi. Batman bu kez sanayi bölgelerini ve hapishaneyi çevreleyen Arkham Asylum’daki akıl hastanesinden beş kat daha büyük olan Arkham City hapishanesine kapatılıyor. Gotham şehrinin simgesel alanları, esas olarak baş düşmanı Joker’in tetiklediği kaosun yol açtığı aksiliklere son vermeyi amaçlıyor.

  • Batman: Arkham Şövalyesi

Batman serisinin yeni oyunu Batman: Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından PlayStation 4, PC ve Xbox One için geliştirildi ve Warner Bros tarafından yayınlandı. Yayıncılığını da Interactive Entertainment üstleniyor. Batman: Arkham serisinin dördüncü ana oyunu olan Batman: Arkham Knight, Batman: Arkham City oyunundan bir yıl sonra geçiyor. Özellikle, Korkuluk Gotham Şehri’ne bir saldırı başlatıyor. Şehir genelinde tahliye başlarken saldırısına hız kesmeyen Korkuluk, Arkham Knight’ın da yardımıyla en büyük düşmanlarının arasına girerek Batman’i yok etmeye çalışır.

Son olarak Steam mağazasında DC oyunları için devam eden bir kampanya olduğunu da söyleyelim. Batman: Arkham Collection dışında Gotham Knights, Injustice: Gods Among Us, Injustice 2 ve Batman: Arkham Origins oyunlarının kampanya sayfasına ve çeşitli indirilebilir içeriklere de buradan ulaşabilirsiniz.

haberkucukcekmece.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu