Teknoloji

Bazı Popüler Oyunların Bilinmeyen Sonları

Çoğumuz günümüzün iyi bir bölümünü harcıyoruz. oyun oynayarak geçiyor. Bazıları daha çok hikaye tabanlı oyunları severken, diğerleri becerilerini sergiliyor ve rakiplerine karşı yarışıyor. hakimiyet dışıZevk aldığı oyunları daha çok seviyor.

Bu içeriğimizde, dünyadaki hemen hemen her oyuncunun kesinlikle aşina olduğu bazı tanınmış oyunlarımız var. nasıl bittilerBakacağız.

  • Not: Bu içeriğimizde son dönemlerin en bilindik oyunlarının sonlarını gösterebilirdik ancak bu durumda oyunu şu anda oynamamış olan okuyucularımıza büyük bir saygısızlık etmiş oluruz. Bu yüzden eski oyunlara odaklanmaya karar verdik.

Flappy Bird’ün sonunda başka bir oyun fenomeni ortaya çıkıyor.

Bir süre herkesi bağımlısı yapan Flappy Bird’ün sonunda Süper Mario karşılaşıyorsunuz. Üstün Mario’yu geçmeyi başardığınızda oyun sona eriyor.

Atari dünyasının en popüler oyunlarından biri olan Mega Man, benzerlerinden farklı bir outroya sahipti!

Atari döneminden Mega Man, muadillerinden farklı bir sona sahipti. Oyun bittiğinde oyunun üretildiği grup isimleri görüyordun.

Teknolojinin bu kadar gelişmediği dönemlerin efsane oyunu Snake, beklentileri alt üst eden bir sona sahipti.

Nitekim Yılan oyununun sonu da tamamlanmış oluyor. hüsran . Çünkü oyunda yılanın başı ile kuyruğunu birleştirdiğinizde hiçbir şey olmuyor.

Temple Run 2’nin sonu da Snake ile aynı kaderi paylaşıyor.

Android’in yeni tanınmaya başladığı dönemlerde adından söz ettirmeye başladı. Tapınak Koşusu 2 de Snake’in de benzer bir sonu vardı. Oyunun son bölümünü tamamladığınızda baştan koşmaya başlıyorsunuz.

Nokia’nın efsane oyunu Bounce’ın sonu tatmin edici değil.

Nokia’nın Bounce adlı ikonik kırmızı top oyununun orijinalinde 11 bölüm vardı . Ve bu seviyeyi tamamladığınızda hiçbir şey olmadı.

İlkel uzay oyunu Space Impact’in sonu da çok klasikti…

Renkli ekranı olmayan telefonlarda popüler olan Space Impact, düz bir sona vardı. Bossu öldürdüğünüzde oyun kendi kendine bitiyordu.

Bir başka atari salonu efsanesi olan Contra’nın sonunda görev için geldiğimiz ada yok oluyordu!

Aksiyonun dibine vuran Contra da etkileyici bir sona sahipti. Oyunun son bölümünde yaratığı yok ettikten sonra bir helikopterle Adadan götürülüyorduk. Ayrıldığımız ada onlarca bombayla yerle bir oluyordu.

Samsung telefonların vazgeçilmez oyunu olan Forgotten Warrior da mutlu sonla biten oyunlardan biridir.

Forgotten Warrior dönemin popüler oyunlarından biriydi. Oyunun sonuna gelen oyuncular yeni bölümler geldiğinde bilgi alabilecekler. Formkarşılaşıyorlardı.

Google’ın internetiniz kesildiğinde oynadığımız Dino oyunu hayal kırıklığı yaratan bir sonla bitiyor.

Evet, hepimizin oynadığı oyundan bahsediyoruz. Google’ın Dino oyununun sonuna geldiğinizde hiçbir şey olmuyor.

Tetris’in bir sonu var!

En bilinen atari oyunlarından biri olan Tetris’in bir sonu olduğunu biliyor muydunuz? Oyunun sonuna geldiğinizde, sizin için roketler ateşleniyor ve alkışlar duyarsınız. Oyunun eski sürümlerinde, uzay gemisininfırlatma sahnesi.

Macera Adası’nın sonunda Max Payne kadar korkusuzduk ve Mario gibi sevdiklerimize kavuştuk.

Atari yıllarının popüler oyunlarının ortasında yer alan Adventure Island, Marvelous Mario benzeri bir oyundu. Oyunun sonunda, tıpkı Harikulade Mario gibi sevdiğimiz bayanı kurtarıyorduk.

Bonus: Sonsuz oyunlar da var. Örneğin, Pac-Man!

oldukça eski bir oyundur Pac-Man’in sonu yoktu . Bölümler sürekli yenileniyordu. Ancak 256. kısma gelmeyi başaran oyuncular, bu seviyede bir eksiklik olduğunu fark etti. Geliştiriciler bile farkında değillerdi.

Bonus 2: Buzlu Kule’nin de sonu yok!

Icy Tower adlı oyunu bilmeyen yoktur. Bu oyunda karakterimizi en üst kata çıkana kadar zıplatıyorduk. Bu oyun aynı zamanda sonu yok

eruhajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu